
Саморіз з пресшайбою зі свердлом 4.2x16 кпк RAL 3005 1000 шт
661,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14/27805
+380 (67) 448-61-98
Київстар- +380 (99) 113-68-21Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморіз з прессшайбой фарбований & nbsp; по RAL сталевий оцинкований.
Опис: & nbsp; Саморіз ПШ по RAL для кріплення листового металу та металевих профілів до 2 мм.
Застосування: & nbsp; Саморіз з напресованной шайбою, & nbsp; застосовується & nbsp; для монтажних робіт, з'єднання елементів листового металу, тонколистової сталі. Саморіз & nbsp; має & nbsp; різьблення з дрібним кроком, наконечник із здатністю просвердлювання до 2 мм. Чи не & nbsp; вимагає & nbsp; попереднього свердління отвору.
Спосіб монтажу: & nbsp; Установку виробляють хрестоподібними викрутками або бітами PH-2 або PH-1. При товщині матеріалу понад 2 мм. варто виконувати попереднє свердління отвору.
Також є можливість фарбування в будь-який з квітів по таблиці & nbsp; RAL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Polydrive |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 16 мм |
| Покриття | Забарвлення |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | самонарізні шурупи (саморізи) |
| Головка | з прессшайбой |
| Діаметр різьби | 4,2 |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Для металу |
| Наконечник | сверловидный |
| Різьба | дрібна |
| Стан | новий |
| Шліц | хрестоподібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,40 ₴/упаковка






