
Пластина універсальна 180x65x2,5 оцинкована
64,82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 448-61-98
Київстар- +380 (99) 113-68-21Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластини універсальні використовуються для скріплення дерев'яних елементів конструкції в одній площині. Деталь надійно фіксує між собою балки, бруски в стінових каркасах і частинах дахів в одній площині. Деталь використовується в меблевій сфері, при будівництві дерев'яних будинків, конструкцій, альтанок та інших споруд.
Кріплення надає каркасів велику міцність. Матеріал виготовлення & mdash; високоякісна сталь. Оцинковане покриття захищає деталь від утворення корозії. Для монтажу пластин використовують різні види кріплень: цвяхи, шурупи, гвинти по дереву, механічні та хімічні анкери.
Переваги:
- Дозволяє надійно з'єднати елементи
- Не вимагає врізки & nbsp; тим самим не відбувається ослаблення несучої здатності вузла і конструкції в цілому
- Не вимагає застосування спеціального устаткування, інструменту або приладдя
- Кріплення здійснюється цвяхами або шурупами
- Має додаткові отвори під глухарі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Профсталь |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 180 мм |
| Запас міцності | силові |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення | універсальні |
| Стан | Нове |
| Товщина | 2.5 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,82 ₴



